Obrazy, grafika i druk na szkle

Wykonujemy bezpośredni druk na szkle. Nasze obrazy na szkle to unikalne połączenie grafiki z designem. Grafika na szkle jest bardzo nowoczesną techniką dekoracji każdego nowoczesnego wnętrza.
Nasz produkt jakim jest bezpośredni nadruk na szkle ,skrzydła do szaf,panele szklane, kabiny prysznicowe, obrazy szklane, drzwi szklane, fronty meblowe, stoły) jest kolejną z naszych alternatyw na dekorację wnętrza.

Maksymalna wielkość wydruku na 1 formatce to 320 cm x 160 cm większe szkła, dzielimy na mniejsze elementy .

szklo-do-kuchni-gdansk-07

Na specjalne zamówienie klienta, zamówione obrazy na szkle do kuchni salonu i łazienki wycinane są na wymiar. Mogą też posiadać indywidualne otwory na gniazdka elektryczne, czy też armaturę łazienkową.
Nasze panele ścienne na ścianę z grafiką drukowane są na szkle najwyższej jakości. Przed rozpoczęciem druku każda tafla szkła przechodzi kontrole jakość w celu eliminacji ewentualnych defektów. Szkło poddawane jest procesowi hartowania i szlifowi krawędzi.

szklo-do-kuchni-gdansk-39
Piękne obrazy i wydruki na szkle, będą idealnym rozwiązaniem, dla każdego nowoczesnego mieszkania. Łatwość w utrzymaniu czystości, niezniszczalność szkła, jak również jego oryginalność sprawiają, że warto na nie postawić i na takie przedsięwzięcie się zdecydować.

szklo-do-kuchni-gdansk-45

Wydruk wykonywany jest po wewnętrznej stronie szkła. Po zadruku powierzchnia jest idealnie zabezpieczona i pozwala na montaż przy użyciu białych lub przezroczystych klejów i silikonów do płytek (niezawierających octyli, kwasów, rozpuszczalników, izocyjanianów i innych substancji kwasopodobnych lub żrących).

Szkło do kuchni to świetny pomysł, nowoczesność i elegancja.Grafika na szkle, jest odzwierciedleniem gustów naszych klientów. Istnieją tysiące możliwości : kolorowe owoce, druk na szkle w kuchni z kawą, panoramą miasta nocą czy z warzywami. Sky is the limit.

obrazy-na-szkle-gdansk-35

Obrazy na szkle na ścianie w łazience czy przy wannie nadadzą wnętrzu nowoczesnego i niebanalnego charakteru.
Grafiki na szkle w kabinie prysznicowej to aktualnie trend rynkowy . Szkło takie będzie oczywiście posiadało wszystkie potrzebne otwory pod armaturę.

panel-szklany-do-kuchni-gdynia-29

Nasze obrazy na szkle drukujemy na kilku rodzajach szkła :
szkło float + szlif krawędzi
szklło optiwhite + szlif krawędzi
szkło float + hartowanie + szlif krawędzi
szklło optiwhite +hartowanie + szlif krawędzi

Standardowo drukujemy na szkle 4mm , jesteśmy jednak w stanie wykonać wydruk na szkle do grubości 10mm

W kuchni bardzo eleganckim i nowoczesnym rozwiązaniem jest umieszczenie obrazu na szkle na ścianie pomiędzy blatem a szafkami lub pomiędzy płytą grzewczą a okapem.

Obrazy na szkle Foturia Studio