Obrazy na Płótnie

Eco Solwentowy Druk

charakteryzuje się wysoką trwałością i bezwonnością. Pigmenty eco dbają również o środowisko.

Sosnowe Blejtramy

Nasze ramy produkowane są z leżakowanego drewna sosnowego oraz bukowego, które poddawane jest wcześniejszej selekcji.

Szyte na Miarę

Małe, duże, średnie i ogromne. Wybierz obraz z jednego z dostępnych formatów lub wyślij do nas swoje wymiary i zdjęcie a my stworzymy Twój wymarzony obraz na płótnie.

Już od 67 zł

Wyjątkowo atrakcyjne ceny sprawiają , że Foturia Studio do najlepszy wybór na rynku.

FOTOGRAFICZNY DRUK 1440 DPI

 

Obrazy mają zadrukowane krawędzie boczne i dzięki temu nie wymagają dodatkowej oprawy. Staranne nałożenie canvasu na sosnowe blejtramy sprawia, że obrazy są gotowe do zawieszenia na ścianie już po rozpakowaniu.

Poniżej umieszczone zostały formaty, które mamy w stałej ofercie.

Jeśli jednak potrzebne byłyby inne wymiary obrazów, wystarczy skontaktować się z nami na adres biuro@foturia.pl aby wspólnie ustalić detale.

Sprawdź jak szybko i efektownie można zamienić otaczające nas wnętrza i sprawić przyjemność sobie i bliskim.

W ofercie poza pojedynczymi obrazami, wykonać możemy dyptyki, tryptyki, oraz inne dowolne rozbicia grafiki w formatach mieszczących się w obszarze zadruku tj. szerokości płótna. Obrazy na płótnie to pomysł na niebanalny prezent który z pewnością zrobi wrażenie.

TYSIĄCE ZDJĘĆ W JEDNYM MIEJSCU

 

Prześlij nam swoje zdjęcia lub wybierz je z naszej bazy , wybierz interesujący się rozmiar i gotowe. Twoje obrazy będą gotowe w przeciągu kilku dni od daty złożenia zamówienia.

Wysyłka Kurierem – Dostawa Foturia – Odbiór Własny

Zdecyduj jak chcesz otrzymać swoje obrazy. Posiadamy punk odbioru w Gdyni oraz w Sopocie. Każdy obraz możemy tez wysłać do Cieibie kurierem.

Szybko i Sprawnie

Po lewej stronie znajdziecie Państwo najbardziej popularne wymiary fotoobrazów dostepnych w naszej ofercie. Istnieje jednak możliwość zamówienia dowolnej wielkości obrazu dopasowanego do Państwa wnętrza. Czas realizacji obrazu standard wynosi do 4 dni roboczych a obrazu custom size około 7 dni.

Odporne na promienie słońca

Do druku naszych obrazów używamy tylko oryginalnych pigmentów solwentowych OCE i Roland.Nasze obrazy moga posiadać zadrukowane boki lub być wydrukowane tylko na froncie. Wysokiej jakości płótno zapewni Państwu doskonale nasycone kolory oraz idealne odzwieciedlenie barw.Tył fotoobrazów wykończony jest  bawelnianą taśma ukrywające zszywki, dzięki takiemu rozwiązaniu Państwa ściana nie odczuje efektu ich wieszania.

Jesteś zainteresowany ? Napisz lub zadzwoń do nas !!!

Na każde zapytanie odpowiadamy maksymalnie w przeciągu 24h.