Szkło na wymiar

Druk UV

jest wyjątkowo odporny na uszkodzenia mechaniczne oraz światło słoneczne.

\

Hartowane Szkło

Nasze panele mają drukujemy na szkle float lub hartowanym w zależności od budżetu klienta.

V

Opti White

idealnie nadaje się do druków czarno białych gdzie wyjątkowo cenne jest uzyskanie 100% bieli.

1

3,2 m x 1,6 m

to maksymalna powierzchnia zadruku naszego plotera.

Druk na Szkle

Grafika na szkle to nowoczesna forma podkreślenia indywidualności i kreatywności. Dzięki niej można dowolnie wprowadzać do wnętrza  nowy design. Zdjęcia na szkle wykonujemy zgodnie z pomysłem,  projektem klienta, zatem za każdym razem jest to indywidualnie wybrany wzór nadający wnętrzu niepowtarzalny efekt, który jednocześnie odzwierciedla oczekiwania zamawiającego. Druk na szkle w technologi UV pozwala na oryginalną aranżację wnętrz. Wykorzystywane przez nas panele szklane do kuchni to nie tylko element dekoracyjny, ale również bardzo praktyczne rozwiązanie w utrzymaniu czystości. To nowoczesne i atrakcyjne wykończenie każdej kuchni wykonane z uwzględnieniem najwyższej jakości.

Panele szklane

w kuchni lub łazience to aktualnie najczęściej wykorzystywany materiał, którym zastępuje się klasyczne płytki.

Drukowanie zdjęć na szkle Panele Szklane Lacobel

Jest to innowacyjne, a jednocześnie niestandardowe rozwiązanie, które zdobywa coraz większą popularność. Szkło w pomieszczeniach mieszkalnych, użytkowych sprawia, że stają się one bardziej przestronne i optycznie większe, zatem jest to idealne rozwiązanie dla małych jak i większych metraży. Najczęściej wykorzystywane rozwiązania z drukami na szkle to : ścianki prysznicowe, dekory, punkty świetlne, panele nad blatami kuchennymi, ścianki strefowe, szklane balustrady czy drzwi szaf wnękowych. Teraz wszechstronne wykorzystanie szkła jest dostępne dla każdego. Kuchnia z charakterem, czy łazienka marzeń jest już w zasięgu ręki. Dzięki nowoczesnemu zastosowaniu szkła, pomieszczenia w których przebywamy będą inne niż wszystkie.

Panele szklane – Szkło do kuchni, łazienki

Panele szklane są ekskluzywnym dodatkiem do nowoczesnych wnętrz.

Poza funkcją estetyczną nadają charakter pomieszczeniu, wydzielają strefy, stanowią punkty świetlne.

Drukowane metodą UV szkło do łazienki pozwala na łatwe w utrzymanie czystości poprzez czyszczenie samej tafli ponieważ druk znajduje się od jej spodu. Na tej samej zasadzie wykorzystywane jest szkło do kuchni.

Szkło do kuchni możecie Państwo zainstalować pomiędzy szafkami a blatem co znacznie ułatwi utrzymacie czystości.

Panele do łazienki jaki i panele szklane do kuchni montowane są bezpośrednio do ścian, co chroni druk przez działaniem czynników zewnętrznych. Przez zastosowanie paneli szklanych we wnętrzach mieszkalnych, automatycznie podnosi się ich standard, a całość uzyskuje elegancki i luksusowy klimat.

Już teraz maksymalne pole druku na jednej tafli szkła bez łączeń to 200 cm x 300 cm, dzięki naszemu nowemu ploterowi jesteśmy w stanie realizować zadruki na bardzo dużych formatach szkła.

Podobało się ? Skontaktuj się z nami !!!

Jeśli macie Państwo pytanie dotyczące naszych produktów prosimy o tel. + 48 604 452 032 lub mail. biuro@foturia.pl