OBRAZY NA SZKLE

Obrazy na Szkle

Druk UV

jest wyjątkowo odporny na uszkodzenia mechaniczne oraz światło słoneczne.

\

Hartowane Szkło

Nasze panele mają drukujemy na szkle float lub hartowanym w zależności od budżetu klienta.

V

Opti White

idealnie nadaje się do druków czarno białych gdzie wyjątkowo cenne jest uzyskanie 100% bieli.

1

2,5 m x 1,25 m

to maksymalna powierzchnia zadruku naszego plotera.

Druk na Szkle

 

Grafika na szkle to nowoczesna forma podkreślenia indywidualności i kreatywności. Dzięki niej można dowolnie wprowadzać do wnętrza  nowy design. Zdjęcia na szkle wykonujemy zgodnie z pomysłem,  projektem klienta, zatem za każdym razem jest to indywidualnie wybrany wzór nadający wnętrzu niepowtarzalny efekt, który jednocześnie odzwierciedla oczekiwania zamawiającego. Druk na szkle w technologi UV pozwala na oryginalną aranżację wnętrz. Wykorzystywane przez nas panele szklane do kuchni to nie tylko element dekoracyjny, ale również bardzo praktyczne rozwiązanie w utrzymaniu czystości. To nowoczesne i atrakcyjne wykończenie każdej kuchni wykonane z uwzględnieniem najwyższej jakości.

Panele szklane

w kuchni lub łazience to aktualnie najczęściej wykorzystywany materiał, którym zastępuje się klasyczne płytki.

Drukowanie zdjęć na szkle Panele Lacobel

Jest to innowacyjne, a jednocześnie niestandardowe rozwiązanie, które zdobywa coraz większą popularność. Szkło w pomieszczeniach mieszkalnych, użytkowych sprawia, że stają się one bardziej przestronne i optycznie większe, zatem jest to idealne rozwiązanie dla małych jak i większych metraży. Najczęściej wykorzystywane rozwiązania z drukami na szkle to : ścianki prysznicowe, dekory, punkty świetlne, panele nad blatami kuchennymi, ścianki strefowe, szklane balustrady czy drzwi szaf wnękowych. Teraz wszechstronne wykorzystanie szkła jest dostępne dla każdego. Kuchnia z charakterem, czy łazienka marzeń jest już w zasięgu ręki. Dzięki nowoczesnemu zastosowaniu szkła, pomieszczenia w których przebywamy będą inne niż wszystkie.

Idealny do biura

Obrazy na szkle pasują do każdego nowoczesnego biura. Istnieje możliwość wycięcia otworów montażowych lub wstawienia zawiasów. Nasze panele szklane i obrazy na szkle doskonale wyglądają również w połączeniu podświetlenia lampami LED.

Więcej

Idealny do łazienki

Obrazy na szkle nadają się do łazienek ponieważ zadruk wykonywany jest w rewersie od spodu. Nasze panele są odporne na wilgoć dzięki czemu są wspaniałym uzupełnieniem kabin prysznicowych czy ścian łazienkowych.

Więcej

Podobało się ? Skontaktuj się z nami !!!

Jeśli macie Państwo pytanie dotyczące naszych produktów prosimy o tel. + 48 608 818 031 lub mail. biuro@foturia.pl

Napisz