Obrazy na Plexi na Twoja ścianę

&

Wysoka jakość

Nasze obrazy drukujemy na 4 lub 5 mm plexi. Jeżeli interesuje Państwa wydruk na innej grubości materiału oczywiście możemy go dla Was wykonać.

Druk UV

Druk UV charakteryzuje się wysoką odpornością na warunki zewnętrzne takie jak woda, słońce, detergenty. Nasze obrazy możecie zatem Państwo powiesić w domu jak i na zewnątrz.

+

2,5 m x 1,25 m

Eco-solwentowy ploter OCE i HP na którym wykonujemy nasze obrazy posiada bardzo duża powierzchnię zadruku. Dzięki czemu nasze obrazy zmienią Twoją nudną ściane w ciekawy miejski mural.

Pokaż swoje logo

Tabliczki z logo na plexi świetnie nadają się do ekspozycji logo w biurze czy na elewacji budynku. Są nowocznym sposobem pokazania twojego logo w kolorze lub czarno-bieli.

Wybierz grubość ,rozmiar i wykończenie

Wymiary formatek na wybranej grubości plexi są przycinane i szlifowane pod indywidualne zamówienie.

Maksymalny zadruk jednej tafli to 250 cm x 125 cm.

Druk na plexi wykonywany jest metodą UV od spodu tafli co zabezpiecza go przed bezpośrednim działaniem czynników zewnętrznych.

Wiele możliwości

Pomysły w zastosowaniu druków na plexi to np: prywatne zdjęcia, reklamy wewnętrzne i zewnętrzne, balustrady, ścianki strefowe

Dostosuj Swój Obraz

Istnieje możliwość wycinania otworów montażowych, gniazdkowych oraz wcięć, co daje szereg zastosowań montażowych, a różnorodność w użytkowaniu tak efektownego a przy okazji lekkiego materiału jakim jest plexi także jest dodatkowym atutem

Z ramką lub bez

Wybierz jedną z opcji. Obrazy moga byc przygotowane z ramką w dowolnym kolorze lub być zadrukowane od krawędzi do krawędzi.

CMYK , RAL, Pantone

Każdy z naszych obrazów przed drukiem podlega sprawdzeniu profilu oraz dopasowania pliku pod wględem kadru, kolorystyki oraz nasycenia.

Lubisz nasze produkty ?

Zadzwoń lub napisz do nas. Czekamy na Twój kontakt od pon-pt w godzinach 9-17.

biuro@foturia.pl   +48 608 818 031