Fototapety – Murale – Tapety do Salonu

U

Kilka milionów zdjęć

Drukujemy tapety z bezpłatnych własnych zasobów zdjęć, ale również z wszystkich najbardziej popularnych stoków. Fotolia.pl-123rf.com-iStockphoto.com

Wodoodporny papier

Papier na którym drukujemy nasze fototapety możecie Państwo czyścić wilgotną ściereczką kiedy przypadkowo lampka wina znajdzie się na waszej ścianie.

Do sypialni - Do salonu

Dzięki nowoczesnym tapetom sprawimy, że wąskie pokoje optycznie staną się włoską uliczką a ściana waszego salonu zmieni się w brzeg fiordu…

j

Dowolny wymiar

Wydrukujemy dla Ciebie fototapetę przygotowaną idelanie do wymiaru twojej ściany. Nasze tapety nadają sie do klejenia od razu po rozpakowaniu.

Szybko – Bezpiecznie – Gwarancja Jakości

Fototapety stały się bardzo popularne w związku z możliwością szybkiego i prostego sposobu dokonania zmiany we wnętrzach.

Wykonujemy fototapety na indywidualne zamówienie klienta, oraz udostępniamy gotowe wzory. Fototapety do sypialni czy salonu mogą być małymi arcydziełami, dzięki którym wnętrze będzie wyjątkowe i niepowtarzalne, a przede wszystkim jedyne w swoim rodzaju.

Drukujemy na tapetach fizelinowych, bardziej odpornych na wilgoć, a także posiadających cechy w dużym stopniu maskujące niedoskonałości powierzchni na jakich będą klejone. Każdy klient posiada szeroki wybór motywów.

Tapety Murale Naklejki

WSZYSTKO TO ZNAJDZIESZ W NASZEJ OFERCIE

 

Wszędzie tam gdzie chcesz

Nasze fototapety możesz zastosować w biurze, sypialni czy salonie.

Jednym słowem tam gdzie masz na to ochotę.

W zależności od wielkości wybranej przez Ciebie tapety gotowy produkt jest dostarczany w jednym brycie lub w postaci pionowych brytów.

Tapety pakowane są w bezpieczną tekturową tubę, która zabezpiecza je w trakcie transportu.

Wyszukaj zdjęcie - Prześlij nam jego numer - Gotowe

Wpisz interesujące cię hasło klucz : np. miasto nocą, most, włoska uliczka, kosmos, plaża… przepisz nr zdjęcia

Plik: #……….. , Stock photo ID:………… , ID zdjęcia : ….. resztą zajmiemy się my.

Niskie ceny

Wynegocjowane przez długie lata współpracy ceny zakupu mediów, tonerów oraz ploterów pozwalają nam oferować produkty najwyższej jakości w bardzo konkurencyjnym poziomie cenowym.

Szybka dostawa

Średni czas dostawy naszych produktów wynosi od 3-4 dni. Tapety dostarczamy kurierem DPD, UPS oraz DHL. Istnieje tez możliwość odbioru osobistego w Gdyni lub Sopocie. W celu odbioru osobistego prosimy o szybszy kontakt pod nr tel. 608 818 031 lub mailowo biuro@foturia.pl