Fotoblok – Fotopleksi – Foto Blok

Polerowane krawędzie

Standardowo nasze fotobloki drukowane są na plexi  grubości 20mm. Krawędzie obrazu są wypolerowane aby zwiększyć efekt 3D
/

Na wymiar

W stałej sprzedazy posiadamy fotobloki w 2 wymiarach natomiast możemy dla Państwa wykonać dowolny wymiar pięknego fotobloku.

Więcej niż plexi

Zdjęcia z Waszego ślubu , fotografie dzieci czy fotki z wakacji – jeszcze dziś na dysku komputera ale jutro na już na Waszym biurku.
Z

Jakość

Fotograficzny druk 1440 dpi oraz oryginalne pigmenty HP i OCE sprawiają, że nasze produkty to najwyższa jakość na rynku.

Nowość

Fotoblok to tabliczka z grubej bezbarwnej plexi zadrukowana zdjęciem od spodniej strony. Szlifowane krawędzie boczne fotobloku pozwalają uzyskać efekt trójwymiaru dzięki temu fotografia widoczna jest z każdej strony tzn od frontu po bokach, z góry oraz z dołu. W naszej ofercie posiadamy kilka wielkości fotobloków , jak i możliwość dopasowania cięcia pod indywidualne potrzeby zamawiającego, dlatego ich zastosowanie ma wiele opcji.

Coś więcej niż ozdoba

Fotoblok  to zarówno ciekawa ozdoba na komodę czy biurko zamiast standardowych ramek, jak i efektowny gadget wystroju ścian, dający efekt wtopienia zdjęcia w taflę.

Puść wodzę fantazji – ciekawe rozwiązania znajdują się w zasięgu ręki.

NOWOŚĆ !!!

Gotowy fotoblok idealnie nadaje się na prezent dla Twoich przyjaciół czy rodziny. Wypróbuj fotobloki w swoich wnętrzach, podziel się świeżym spojrzeniem na design i nie bój się nowych rozwiązań.

Elegancki

Elegancki fotoblok to idealny prezent na urodziny dla rodziców czy przyjaciół. Błyszcząca plexi w nowoczesny sposób wyeksponuje Wasze zdjęcia.

Małe i Duże

Sam wybierz interesujący Cie rozmiar bloków. Małe , średnie i duże ….zamów i udekoruj swoje biurko już dziś.

Lubisz nasze produkty ?

Jeśli lubisz nasze produkty napisz biuro@foturia.pl lub  zadzwoń do nas + 48 606 978 573